Bizden Haberler

- Bahar dönemi kiralama fiyat listelerimiz güncellenmiştir. Güncel fiyat listemize ulaşmak için » tıklayınız.

Kiralama

Genel Bilgiler ve Kiralama Koşulları

Kiralama en az 2 günlüktür. Sınırsız km. araçların yağ ve bakım giderleri; üçüncü şahıslara karşı yasal sınırlar kapsamında sigorta garantisi uygulanan fiyat içindedir. Yakıt giderleri ve K.D.V hariçtir.

Sürücü Belgesi Kiralama Yaşı

25 yaşında ve 2 yıllık ehliyete sahip kişiler kiralayabilir.

Gecikmeler

Ek her saat için uygulanan fiyatın 1/3'i tutarında ücret uygulanır. 3 saati aşan gecikmede 1 günlük ücret alınır. Aracın trafikten alıkonulması halinde bu süre kira süresine eklenir.

Trafik Cezaları

Kiracının kusurundan doğabilecek hareketlere uygulanacak trafik cezaları ve yasal sorumluluklar kiracıya aittir.

Ödeme

Yaklaşık kira bedelinin tamamı peşin alınır.Araç tesliminde kesin hesap kesilir. Ayrıca depozito ve teminat alınır. Visa, Eurocard Mastercard ödemelerde kabul edilir.

Uzun Süreli Kiralamalar

  1. Firmanıza kiralayacağınız araçların bakım giderleri tarafımızdan karşılanır. Bizden alacağınız fatura bedellerini giderlerinize yazabilirsiniz. KDV'de ödenecek KDV'nizden direk düşebilirsiniz.
  2. Kiralamış olduğunuz aracın yakıt giderlerini giderlerinize direk yazabilirsiniz.
  3. Ayrıca alacağınız araba için yapacağınız ödemelerden kasko masraflarından, bakım ve tamir giderlerinden dolayı size ek bir mali yük olmayacaktır.
  4. Uzun süreli kiralamalarda uygulanan fiyatlar caziptir.

Bırakma

Araç kiralandığı istasyonun dışında bir istasyona bırakılmak istendiğinde ek ücret alınır.

Sigorta

Kaza halinde aracı yerinden oynatmadan polis veya jandarmadan kaza raporu ve alkol raporunu mutlaka alınız. Aksi halde sigorta geçersiz kılınır. Sigortanın geçerli olabilmesi için %100 kusurlu olmamak, alkollü veya uyuşturucu etkisi altında olmamak ve kaza ile ilgili tüm evrakların temin edilmiş olması gereklidir.İstek halinde ek ücret ödeme koşulu ile şoför ve rehber sağlanır.

AP-AY gerekli gördüğü durumlarda önceden haber vermeksizin kiralama fiyat ve koşulları ile rezervasyonda belirlenen araç tipini değiştirme hakkını saklı tutar.

Lütfen emniyet kemerinizi bağlamayı unutmayınız. Teşekkürler.

üste git